foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel/fax: 62 739-20-35
sp-bogdaj@o2.pl

Szkoła Podstawowa

im. Powstańców Wielkopolskich w Bogdaju

7swdztmn17Dnia 29 września 2017 roku w naszej szkole obchodziliśmy VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie naszej szkoły przygotowywali się do tego szczególnego dnia przez kilka dni poprzez: wykonywanie plakatów z tabliczką mnożenia, ćwiczenia tabliczki jak i wymyślania haseł zachęcających do tabliczki mnożenia.

Podczas VII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia odbyły się turnieje klasowe mające na celu wyłonienie najlepszych uczniów w danych klasach. Miały one różne formy poprzez przepytywanie tabliczki mnożenia na żywo po udział w konkursach internetowych na różnego rodzaju platformach edukacyjnych. Działania te wyłoniły „Klasowych Mistrzów Tabliczki Mnożenia”:

Klasa III – Jan Girus i Patrycja Bajserowicz

Klasa IV – Oliwia Banaś

Klasa V – Tobiasz Łuczak

Klasa VI – Hubert Banaś

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Wszyscy świetnie się bawili i w inny sposób utrwalali sobie działania matematyczne.

autor: M. Szewczyk

GALERIA

Komunikaty

Uwaga!

UWAGA!

Od II semestru obowiązuje nowy plan zajęć

POBIERZ

1% DLA SZKOŁY

Baner

Realizujemy

 

puchatek

projekt002